Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OFICIĀLS PĀRSTĀVIS FURANFLEX BALTIIJĀ
JAUNĀKA TEHNOLOĢIJA DŪMVADU ODEREŠANA FURANFLEX LATVIJĀ!
RUS | LV
   FuranFlex® ir ražots vairākos diametros (Ø60 mm - Ø850 mm) un garumos (5 m - 80 m), lai pielāgotos patērētāja vajadzībām. Tā ir unikāla priekšrocība, ka visa izmēra skursteņa oderes caurules var būt atsūtītas pa visu pasauli.

Iepakošana.


Vispirms FuranFlex® caurule pasūtītajā izmērā tiek salocīta uz pusēm pa tā garumu, kamēr tas vēl ir mīksts, tāpēc ka šādā veidā caurule var būt viegli ievietota pat gara skurstenī, kas nav taisnis.
Tad oderes caurule tiek salocīta līdz tas ir apmēram vienu metru garuma un iesaiņots plastikā. FuranFlex® caurule sagatavota šādā veidā var būt ievietota standarta garuma kartona kastē vai somā (120 mm)
Šīs pakas ir viegli pārvietot ar autokrāvēju, tos ir viegli pārvietot ar mašīnu. Gatavais pārvietošanai FuranFlex® ir piegādāts kartona kastēs zem 80 kg un koka kastēs starp 80-300 kg.

FuranFlex® transportēšanai

Iepakotais FuranFlex® var būt transportēts paletēs, preču mašīnās, pa dzelzceļu, kuģi vai lidmašīnu. To nedrīkst pārvietot kopā ar pārtiku. Pirms pārvietošanas kastes un iepakojumi tiek atdzesētas līdz +8 °C. Tie varētu būt bīstami vasaras karstumā. (virs 30 °C). Eiropā pārvietošana, kura ilgst vairāk ka 3 dienas, nav ieteicama bez iepriekšējas dzesēšanas.

FuranFlex® uzglabāšana.


Galvenie FuranFlex® uzglabāšanas aspekti: auksta un mitra vide ir labvēlīga glabāšanai.
No FuranFlex® materiāla ražošanas brīža tas lēnām iet caur ķīmiskās sacietēšanas procesam. Šis process ir paātrinās ar augstām temperatūrām un palēnināts ar aukstu vidi.
FuranFlex® arī satur ūdeni tāpēc tur arī ir žūšanas process. Ja FuranFlex® izskatās izžuvis, to var apsmidzināt ar ūdeni, kas mīkstina to.
Jāizvairās no FuranFlex® sasalšanas.

Uzglabāšanas laiks

Vasarā (30°C) - 1 nedēļa
Istabas temperatūrā (22°C) - 3 nedēļas
Pagraba temperatūra (8°C) - 25 nedēļās
Jāaizsargā no tieša saules gaismas!
Atdzesēts FuranFlex® zem 18 °C temperatūras ir ciets, stingrs.
Uzglabājiet to istabas temperatūrā 24 stundas pirms izmantošanas vai ievietojiet vēsā ūdenī, lai mīkstinātu to!

Avots - Kompozitor ltd. mājas lapa.

Navigacija

Kontakti:
SIA «FuranBalt»
Adrese:
Latvija,LV-1050,Rīga
-Mob.tel +371 29226522
-Tālr. +(371) 67552508
-e-Fakss +(371) 67552508

FuranBalt@inbox.lv

SIA «FuranBalt» 2014