Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OFICIĀLS PĀRSTĀVIS FURANFLEX BALTIIJĀ
JAUNĀKA TEHNOLOĢIJA DŪMVADU ODEREŠANA FURANFLEX LATVIJĀ!
RUS | LV

Seko skursteņa ceļam (ieņem skursteņa formu)

Galvenā FuranFlex® pielietošanas joma ir vecu un jaunu skursteņu oderēšana.

Tas var būt lietos gāzes un eļļas kurināma katlos un pat koka un granulu katlos dažās valstīs. (Licences) Tas var būt lietots pie visa tipa katliem, kā arī pie visa veida un izmēra skursteņiem. Tā stingrās īpašības atļauj to izmantot pat būvējot brīvi stāvošus skursteņus. FuranFlex® var būt uzstādīts kā individuāls skurstenis, tas ir viens skurstenis pievienots pie viena katla (parastais gadījums), vai arī vairāki katli pievienoti pie viena skursteņa (savācēj dūmvads).

Kas rada FuranFlex ® procedūru tik revolucionāru?

FuranFlex ®ir vienīgā neiznīcināma procedūra ar ko visa veida, izmēra vai garuma skursteņi var būt oderēti ar korozijizturīgu, uguns un karstuma izturīgu, gaisa necaurlaidīgu oderes cauruli izgatavotu no kompozītmateriāliem ar tērauda izturību, bez savienojumiem.

Ko nozīmē kompozīts?

Kompozīts ir tehniskais nosaukums priekš augstas stingrības ar stikla šķiedru pastiprinātu sveķi. Tā struktūra ir līdzīga dzelzsbetonam. Vienīgā atšķirība ir tā, ka kompozīta materiāls sastāv no sveķiem betona vietā un no stikla šķiedras dzelzs stieņu vietā.

Kāpēc skursteņi jāoderē?

Skursteņi jāoderē tāpēc, ka kad kurināmais tiek dedzināts skābie tvaiki veidojas, kas nogulsnējas skurstenim iekšpusē. Tas bojā apmetumu, betonu un bieži pat nerūsējošo tēraudu. Pa šādā veidā izveidotajiem caurumiem oglekļa monoksīds var tikt istabās, kas var būt fatāli. Eiropa simtiem cilvēku mirst katru gadu dēļ bojājumiem radušos skursteņos. Vairākās valstīs obligāti jāoderē skursteņi.
Skursteņa korozijas zīmes uz sienām    

Avots - Kompozitor ltd. mājas lapa.

Navigacija

Kontakti:
SIA «FuranBalt»
Adrese:
Latvija,LV-1050,Rīga
-Mob.tel +371 29226522
-Tālr. +(371) 67552508
-e-Fakss +(371) 67552508

FuranBalt@inbox.lv

SIA «FuranBalt» 2014