Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OFICIĀLS PĀRSTĀVIS FURANFLEX BALTIIJĀ
JAUNĀKA TEHNOLOĢIJA DŪMVADU ODEREŠANA FURANFLEX LATVIJĀ!
RUS | LV

Aizvērtu sadegšanas (turbo) katli

Rekomendētā oderes caurule: FuranFlex®- Turbo Katlu izstrādes mērķis ir uzlabot energoefektivitāti, telpu pieprasījumu un ērtu ekspluatāciju. Šādas attīstības rezultātā tā saucamo aizvērta kambara vai turbo katlu bija ielikta tirgū. Viņu darbības princips ir sekojošs: Noteikta daudzuma nepieciešamā gaisa degšanai tiek iepūsts degšanas kambarī ar katlā iebūvēto ventilatoru, un degšanas gāzes tiek izpūstas ārā caur skursteņa dūmvadu.Aizvērta kambara katli saņem gaisu vai no ārienes no ēkas caur cauruli, vai no skursteņa pa starpu star oderes cauruli un oriģinālo skursteni, nevis iegūstot no dzīvojamās telpas. Dūmgāzes izplūst caur skursteni mākslīgi ar ventilatora turbīnas palīdzību, pretēji tradicionālajiem skursteņiem; tāpēc skursteņa šķērsgriezums var būt būtiski mazāks nekā tradicionālo katlu gadījumā.

Skurstenī (arī katlā) ir pārspiediens salīdzinot ar apkārtējo vidi, dūmgāžu plūsma nenotiek pamatojoties uz dabiskās vilkmes principu. Dūmgāžu caurules komponentes piegādā katla izgatavotājs metāla cauruļu veidā ar dažādiem garumiem un ar mazu diametru. Tikai skursteņi ar noteiktu garumu var būt uzbūvēti izmantojot šīs komponentes. Pārspiediena dēļ ir svarīgi lai maza diametra gāzes caurule skurstenī būtu perfekti gāzes necaurlaidīga ilgāku laiku, un starp dūmvada caurules komponentēm ir silikona gumijas gredzens, lai nodrošinātu izolāciju pret iekšējo spiedienu. Šis gredzens neveco gadiem ejot un to vajag nomainīt. Metāla caurules var būt ievietotas skurstenī ar līkumiem tikai izjaucot sienu. FuranFlex®-Turbo risina sekojošas problēmas: Tas var būt iebūvēts visos skursteņos vēlamajos garumos, pat skursteņos ar līkumiem bez pagarinājumiem, izolāciju, utt., ar 25 gadu garantiju. Tas automātiski nodrošina 2 cm distanci starp iekšējo skursteņa sienu un FuranFlex® - Turbo ārsienu saskaņā ar priekšrakstiem.

Sekojoši elementi ir nepieciešami FuranFlex® uzstādīšanai aizvērta kambara skursteņos:

1.Lietus aizsarga gabals, skursteņa vāks un apkakle: lai novērstu lietus ūdeņu vai cietu priekšmetu tikšanu starp FuranFlex® un skursteņa sienu vai FuranFlex® oderes caurulē.
2.Turbo savienojuma gabals: katla pievienošanai skurstenim. 3.Sašaurinājuma gabals: lai pārvarētu diametra atšķirības starp dūmvada caurulēm.
4.Regulācijas gredzens turbo uzstādīšanai: Gabals kondensāta novedēja un tīrīšanas gabala pievienošanai pie oderes caurules 5.Turbo kondensāta un tīrīšanas gabals: skursteņa darbības laikā radīto kondensāta ūdeņu novadīšanai un skursteņa tīrīšanai.

Avots - Kompozitor ltd. mājas lapa.

Navigacija

Kontakti:
SIA «FuranBalt»
Adrese:
Latvija,LV-1050,Rīga
-Mob.tel +371 29226522
-Tālr. +(371) 67552508
-e-Fakss +(371) 67552508

FuranBalt@inbox.lv

SIA «FuranBalt» 2014