Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OFICIĀLS PĀRSTĀVIS FURANFLEX BALTIIJĀ
JAUNĀKA TEHNOLOĢIJA DŪMVADU ODEREŠANA FURANFLEX LATVIJĀ!
RUS | LV

FuranFlex® skursteņu oderes caurule sastāv no trim dažādiem slāņiem:

1.Iekšējais slānis Termoplastiskis apvalks Iekšējais slānis atvieglina uzstādīšanu, tā ir ar plānu sienu (100 – 150 mikroni) plastiska plēve izgatavota no termoplastikas komponenšu sajaukuma. Tā izmērs sakrīt ar vēlamo diametru. Tas mīkstinās pie 110 °C un ir viegli uzliesmojošs pie 110 °C.(Pieejams visos izmēros starp 60-850 mm)
2.Kompozīta slānis Stikla šķiedra piesūcināta ar karstumizturīgiem sveķiem Vidējais kompozīta slānis ir karstuma, uguns un korozijizturīgs FuranFlex® skursteņu oderēšanas caurules strukturālais materiāls. Kompozīts nozīmē augstas cietības sveķi pastiprināti ar stikla šķiedras diegiem. Sveķi ieskauj un iebetonē stikla šķiedru, savienojot tos vienu ar otru.
3.Ārējais slānis Plāns auduma pārvalks, kas austs no sintētiska auduma Ārējais slānis ir plāns audums austs no sintētiskā auduma. Tā funkcija ir aizsargāt kompozīta slāni un nodrošināt tiešo perimetru skursteņa caurulei. Tā cita funkcija ir veidot viendabīgu ārējo virsmu. Zīmola nosaukums Kompozitor-FuranFlex® ir uzdrukāts uz tā, kā metra mērs norādot izlietotā FuranFlex® garumu.
Sveķi pārnes slodzi no viena stikla šķiedras otram un aizsargā stikla šķiedras no korozijas. Kompozīta materiālu stingrība ir noteikta ar plānāku par matu pastiprināto šķiedru daudzumu, veidu un virzienu. Viens kvadrātmetrs 2-mm biezas FuranFlex® oderēšanas caurules sienas struktūra satur 3 000 000 metru stikla šķiedras.FuranFlex® pastiprinātās stikla šķiedras diametrs ir 13 mikroni, kas ir izmantoti auduma veidā. Stikla šķiedru stingrība ir tāda pati kā tēraudam, bet tie ir trīs reizes vieglāki (7,8 g/cm3 un 2,4 g/cm3).
Sērkociņš,mats,stikla šķiedra Stikla tekstils Piesūcināts stikla tekstils
Izgatavotie sveķi FuranFlex® oderēšanas caurulei ir šķidrs materiāls sastāvošs no dažādu komponenšu maisījuma. Mūsu sveķi ir materiāls, kas nevar būt atrasts dabā, tas tika izstrādāts ar cilvēku rokām un zināšanām. Tam ir trīs formas:
  • Šķidrs stāvoklis: tā viskozitāte ir līdzīga medum. Kad tas ir auksts tas kļūst vairāk viskozs, kad tas ir silts tas ir vairāk šķidrs.
  • Mīksts, ne šķidrs "B" stāvoklis: Kad karsēts un/vai reakcijā ar katalizatoriem, tas maina savu stāvokli no šķidra stāvokļa stāvoklī, kas vairāk nav šķidrs Tas var tikt turēts rokās un locīts. Tas var tikt glabāts šādā stāvoklī noteiktu laiku. Kad karsēts tas kļūst nedaudz mīkstāks uz īsu brīdi.
  • Ciets stāvoklis: Kad pakļauts karstumam vai kad uzglabāts ilgu laiku, sveķi neatgriezeniski sacietē. Kad tas ir sacietējis, tas vairs nevar būt mīkstināts atkal. Šajā punktā tas ir stingrs strukturāls materiāls ar teicamām karstuma un korozijas izturības īpašībām.
Šķidrais stāvoklis "B" stāvoklis
    Cietās Furanflex® caurules    

Avots - Kompozitor ltd. mājas lapa.

Navigacija

Kontakti:
SIA «FuranBalt»
Adrese:
Latvija,LV-1050,Rīga
-Mob.tel +371 29226522
-Tālr. +(371) 67552508
-e-Fakss +(371) 67552508

FuranBalt@inbox.lv

SIA «FuranBalt» 2014